Szczep Burza

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku- jak na razie spotykamy się online

img
Termin zbiórek:

Czwartek, 17:00 - 18:30

img
Drużynowy:

pwd. Agnieszka Rojek

img
Email:

agnieszka.rojek@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 17:00 - 18:30

img
Drużynowy:

pwd. Aleksandra Malli

img
Email:

aleksandra.malli@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Czwartek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

pwd. Izabela Sieg

img
Email:

izabela.sieg@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Czwartek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

pwd. Patrycja Meyer

img
Email:

patrycja.meyer@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Poniedziałek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

Kamila Sipowicz

img
Email:

kamila.sipowicz@zhp.net.pl

img
Telefon:

535 038 597

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

-

img
Termin zbiórek:

Poniedziałek, 00:00 - 00:00

img
Drużynowy:

hm. Artur Sarnowski

img
Email:

artur.sarnowski@zhp.pl