Szczep Bór

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa w Rotmance im. Karola Wojtyły

img
Termin zbiórek:

Środa, 18:00 - 19:30

img
Drużynowy:

Marcin Surdyn

img
Email:

marcin.surdyn@zhp.net.pl

img
Telefon:

666537404

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa w Rotmance im. Karola Wojtyły

img
Termin zbiórek:

Czwartek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

pwd. Adrianna Liniewska

img
Email:

adrianna.liniewska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa w Rotmance im. Karola Wojtyły

img
Termin zbiórek:

Piątek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

Marta Leszczyńska

img
Email:

marta.leszczynska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Poniedziałek, 17:00 - 18:30

img
Drużynowy:

Olaf Rynkiewicz

img
Email:

olaf.rynkiewicz@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Świetlica przy ul. Sportowej 13 w Jankowie Gdańskim

img
Termin zbiórek:

Środa, 18:00 - 19:30

img
Drużynowy:

pwd. Zuzanna Kwiatkowska

img
Email:

kwiatkowska.zuzanna@zhp.net.pl

img
Telefon:

795022074

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Poniedziałek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

Aleksandra Pakuła

img
Email:

julia.markowska@zhp.net.pl

img
Telefon:

538599449

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Poniedziałek, 17:00 - 18:30

img
Drużynowy:

pwd. Zofia Iwaniuk

img
Email:

zofia.iwaniuk@zhp.net.pl

img
Telefon:

723526660

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Czwartek, 17:30 - 19:30

img
Drużynowy:

Kamil Sobala

img
Email:

92gdh.zhp@gmail.com

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 18:00 - 19:30

img
Drużynowy:

phm. Julia Stencel

img
Email:

julia.stencel@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

Natalia Kleinschmidt

img
Email:

natalia.kleinschmidt@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Piątek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

pwd. Jolanta Reszczyńska

img
Email:

jolanta.reszczynska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzielnicy Ujeścisko - ul.Piotrkowska 41A

img
Termin zbiórek:

Środa, 17:30 - 19:30

img
Drużynowy:

Daria Rządkowska

img
Email:

daria.rzadkowska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Gdańsk

img
Termin zbiórek:

Poniedziałek, 19:00 - 20:30

img
Drużynowy:

pwd. Katarzyna Musiał HO

img
Email:

katarzyna.musial@zhp.net.pl

img
Telefon:

883 136 970