Jednostki samodzielne

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa w Przywidzu

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 17:00 - 19:00

img
Drużynowy:

Katarzyna Machut

img
Email:

katarzyna.machut@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa w Przywidzu

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 13:00 -

img
Drużynowy:

Magdalena Tarnowska

img
Email:

magdalena.tarnowska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Harcówka w Szkole Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich (ul. Sportowa 2)

img
Termin zbiórek:

Środa, 16:30 - 18:00

img
Drużynowy:

Paulina Jaszewska

img
Email:

paulina.jaszewska@zhp.net.pl

img
Telefon:

602397823

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Majora Mieczysława Słabego

img
Termin zbiórek:

Piątek, 17:30 - 19:30

img
Drużynowy:

Rafał Siuda

img
Email:

rafal.siuda@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 17:17 - 19:00

img
Drużynowy:

Joanna Drozdowska

img
Email:

joanna.drozdowska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Pruszcz Gdański

img
Termin zbiórek:

Niedziela, 00:00 - 00:00

img
Drużynowy:

pwd. Aneta Wójtowicz

img
Email:

wojtowicz.aneta@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Centrum Edukacji Twórczej, Kowale

img
Termin zbiórek:

Piątek, 16:30 - 18:00

img
Drużynowy:

phm. Marcin Latuszek

img
Email:

marcin.latuszek@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

SP nr 65

img
Termin zbiórek:

Niedziela, 00:00 - 00:00

img
Drużynowy:

pwd. Beata Musa

img
Email:

beata.musa@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Harcówka przy Parafii pw. bł. Doroty z Mątów

img
Drużynowy:

Bogusława Trella

img
Email:

boguslawa.trella@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater/MS Teams - przed przyjściem na pierwszą zbiórkę bardzo proszę o kontakt

img
Termin zbiórek:

Piątek, 17:30 - 19:00

img
Drużynowy:

phm. Aleksandra Maciejowska

img
Email:

aleksandra.maciejowska@zhp.net.pl

img
Telefon:

723 628 110

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Pruszcz Gdański

img
Termin zbiórek:

Niedziela, 00:00 - 00:00

img
Drużynowy:

pwd. Janusz Balcewicz

img
Email:

janusz.balcewicz

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Centrum Edukacji Twórczej w Kowalach

img
Termin zbiórek:

Piątek, 16:30 - 17:30

img
Drużynowy:

pwd. Małgorzata Glac

img
Email:

malgorzata.glac@zhp.net.pl