Jednostki samodzielne

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa w Przywidzu

img
Termin zbiórek:

Wtorek, -

img
Drużynowy:

Katarzyna Machut

img
Email:

katarzyna.machut@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa w Przywidzu

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 13:00 -

img
Drużynowy:

Magdalena Tarnowska

img
Email:

magdalena.tarnowska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Gimnazjum w Trąbkach Wielkich

img
Termin zbiórek:

Piątek, 16:00 -

img
Drużynowy:

Paulina Jaszewska

img
Email:

paulina.jaszewska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Majora Mieczysława Słabego

img
Termin zbiórek:

Piątek, 17:30 - 19:30

img
Drużynowy:

phm. Elżbieta Lasocka

img
Email:

elzbieta.lasocka@zhp.net.pl

img
Telefon:

512-387-648

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku

img
Termin zbiórek:

Wtorek, 17:17 -

img
Drużynowy:

Joanna Drozdowska

img
Email:

joanna.drozdowska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku

img
Drużynowy:

Julia Gibus

img
Email:

julia.gibus@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Centrum Edukacji Twórczej, Kowale

img
Termin zbiórek:

Piątek, 16:30 -

img
Drużynowy:

Marcin Latuszek

img
Telefon:

marcin.latuszek@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Harcówka przy Parafii pw. bł. Doroty z Mątów

img
Drużynowy:

Bogusława Trella

img
Email:

boguslawa.trella@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

img
Termin zbiórek:

Piątek, 17:00 - 18:30

img
Drużynowy:

Aleksandra Maciejowska

img
Email:

aleksandra.maciejowska@zhp.net.pl

Kontakt

img
Miejsce zbórek:

Centrum Edukacji Twórczej w Kowalach

img
Termin zbiórek:

Piątek, 16:30 - 17:30

img
Drużynowy:

Joanna Meszko

img
Email:

joanna.meszko@zhp.net.pl