Kontakt

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska
Hufiec Gdańsk-Śródmieście
im. Alfa Liczmańskiego

80-823 Gdańsk, ul. Za Murami 2-10
e-mail: biuro@gdansk.zhp.pl
NIP: 583-296-90-85
REGON: 220377562
KRS: 0000273799

Dane do faktury:
ZHP Chorągiew Gdańska
Hufiec Gdańsk-Śródmieście
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk
NIP: 583-296-90-85

img
Biuro Hufca
phm. Angelika Kalbarczyk

513-416-704

biuro@gdansk.zhp.pl

img
Komendant Hufca
phm. Mateusz Okła

513-926-837

komendant@gdansk.zhp.pl

Władze

Komendant Hufca
phm. Mateusz Okła
e-mail: komendant@gdansk.zhp.pl
tel: 513-926-837
Poniedziałek w godz. 18:00-20:00
Komisja Rewizyjna Hufca
pwd. Daniel Bąk
e-mail: rewizyjna@gdansk.zhp.pl

Biuro Hufca

Biuro Hufca
phm. Angelika Kalbarczyk
e-mail: biuro@gdansk.zhp.pl
tel: 513-416-704
Skarbnik Hufca
phm. Julia Stencel
e-mail: skarbnik@gdansk.zhp.pl
tel: 789-133-219

Organizacja

Członek Komendy Hufca
ds. Organizacyjnych

phm. Mikołaj Badocha
e-mail: mikolaj.badocha@gdansk.zhp.pl
Administrator Tipi
phm. Angelika Kalbarczyk
e-mail: angelika.kalbarczyk@zhp.net.pl
Zespół Promocji i Informacji
pwd. Urszula Berendt
e-mail: urszula.berendt@gdansk.zhp.pl
Administrator Strony Hufca
phm. Mikołaj Badocha
e-mail: mikolaj.badocha@gdansk.zhp.pl
Administrator kont e-mail
phm. Karol Grodzicki
e-mail: karol.grodzicki@zhp.net.pl

Program

z-ca Komendanta Hufca
ds. Programowych

phm. Juliusz Chudzikiewicz
e-mail: program@gdansk.zhp.pl
Komendant HBO Olpuch
phm. Mateusz Okła
e-mail: olpuch@gdansk.zhp.pl
Pełnomocnik Komendanta Hufca ds. Zagranicy
phm. Weronika Christow
e-mail: weronika.christow@zhp.net.pl

Praca z kadrą

Członek Komendy Hufca
ds. Kształcenia

phm. Marcin Latuszek
e-mail: ksztalcenie@gdansk.zhp.pl
Komisja Stopni Instruktorskich
hm. Zenobia Glac-Ściebura
e-mail: ksi@gdansk.zhp.pl
Namiestnik Zuchowy
phm. Patrycja Firs
e-mail: zuchy@gdansk.zhp.pl
Namiestnik Harcerski
pwd. Joanna Filmanowicz
e-mail: harcerze@gdansk.zhp.pl
Namiestnik Wędrowniczy
phm. Klaudia Klębowska
e-mail: klaudia.klebowska@zhp.net.pl

Kontakt

Poniedziałek 12:00-18:00