Znamy już terminy spotkań panelowych!

Na przełomie stycznia i lutego odbędzie się szereg spotkań panelowych, które mają pomóc wypracować instruktorkom i instruktorom projekty strategii naszego Hufca. Wyznaczone zostały poszczególne terminy:

LPtermin spotkania:temat spotkania:prowadzący:
1.10 styczniaprogramphm. Juliusz Chudzikiewicz
2.13 styczniakształceniephm. Marcin Latuszek
3.15 styczniaszczepy i kręgi instruktorskiephm. Marta Mielewczyk, phm. Mateusz Okła
4.19 styczniaorganizacja pracy hufcaphm. Mikołaj Badocha, phm. Julia Stencel, pwd. Angelika Kalbarczyk
5.20 styczniaHBO Olpuchphm. Mateusz Okła
6.13 lutegopraca z kadrą i namiestnictwaphm. Marta Mielewczyk

Godziny zostaną ustalone indywidualnie dla każdego ze spotkań, jednak spotkania nie rozpoczną się wcześniej niż 16:30 i nie później niż 18:00. Należy zarezerwować ok. 2-3 godziny na każde ze spotkań, w zależności od zaangażowania grupy. Szczegółowe informacje będą podawane każdorazowo z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich (nawet jeśli zabrakło wcześniejszego zgłoszenia chęci udziału w ankiecie). Dzięki temu Zjazd Hufca przebiegnie sprawniej, a interesy Hufca będą bliższe nam wszystkim.