I Odprawa Drużynowych Hufca ZHP Gdańsk-Śródmieście

• To wydarzenie minęło.

I Odprawa Drużynowych Hufca ZHP Gdańsk-Śródmieście

19 października 2020, godz. 18:00 - 21:00

Zapraszam wszystkich drużynowych na I Odprawę Drużynowych, która odbędzie się 19 października o godzinie 18:00 w Sali Kinowej Domu Harcerza. Na zbiórce porozmawiamy sobie o takich rzeczach jak bieżąca sytuacja w Waszych jednostkach, wprowadzimy Drakę w nasze życie, dowiecie się o rejsie Zawiszą Czarnym oraz Komenda Hufca odpowie na każde Wasze pytanie. Dokładną agendę dostaniecie do 13 października.

Z uwagi na COVID zarezerwowaliśmy dużo większą salę, niż nam jest potrzebna. Najnowsze Wytycznych Głównej Kwatery ZHP dotyczących organizacji pracy harcerskiej w roku harcerskim 2020/2021 w związku ze stanem epidemii COVID-19 określają, jakich zasad należy przestrzegać, my weźmiemy jeszcze dodatkową poprawkę na ich zastosowanie. W razie jakichkolwiek zmian będziemy informować na bieżąco.

Odprawa jest obowiązkowa, do udziału w niej zobowiązuję przedstawiciela każdej z drużyn oraz gromad. Jeżeli Wy, jako drużynowi nie macie czasu, to proszę, abyście wysłali swojego zastępcę/przybocznego/opiekuna.

Zgłoszenie przybycia na zbiórkę należy dokonać za pomocą wypełnienie formularza do dnia 7 października.

Najczęściej zadawane pytania:

Na jakiej podstawie zbiórka jest obowiązkowa?

Bez żadnej podstawy prawnej 😃 Spotkanie jest obowiązkowe, bo jako komenda chcielibyśmy, żeby jak najwięcej ludzi na nim było. Po prostu zależy nam na tym, aby był każdy przedstawiciel jednostki, bo będziemy przekazywać Wam rzeczy, których nie chcemy powtarzać 50 razy (dosłownie xD), jest to także możliwość do zintegrowania się z innymi drużynowymi, porównania swoich problemów oraz zobaczenia w ogóle swoich twarzy 😃
~Okieł

Mam zajęcia do 18:00, więc nie mogę przyjść.

Prosiłbym o wyznaczenie kogoś, kto będzie Cię reprezentował. W najgorszym wypadku istnieje możliwość spóźnienia się, ale wolałbym tego uniknąć. Jeżeli dużo osób wpisze w ankiecie zgłoszeniowej, że się nie wyrobi, to rozważymy możliwość przełożenia spotkania o kilka minut.

~Okieł

Data: