Wigilia Hufca ZHP Gdańsk-Śródmieście

Komenda Hufca ZHP Gdańsk – Śródmieście serdecznie zaprasza wszystkich instruktorów, drużynowych i przybocznych, a także seniorów oraz przyjaciół hufca na Wigilię Hufca ZHP Gdańsk – Śródmieście. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia (niedziela) w gdańskim Barze Harcówka, ul. Za Murami 2-10. Rozpoczynamy o godz. 17:00. 

Wszyscy wiemy, że nie ma świąt bez prezentów, dlatego zachęcamy, abyś i Ty poczuł radość dawania 🙂 Poniższy link otwiera drzwi do domu św. Mikołaja – możesz wejść do środka i otoczony ciepłem Mikołajowego ogniska tańczącego w kominku sprawić, że ktoś z Twojego harcerskiego otoczenia się uśmiechnie! Jeśli zdecydujesz się pomóc Świętemu w przygotowaniu prezentów (a bardzo gorąco do tego zachęcamy!) pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie – podarunek może być mały, duży, ekologiczny, wykonany własnoręcznie lub pieczołowicie wyselekcjonowany. Najważniejsze, abyś stał się częścią wyjątkowej magii świąt. Na rejestracje w systemie czekamy do 3 grudnia. 
https://sekretnymikolaj.pl/join/2fJkY9H7BfzaYX5LvQ3JKauC3TjHPUcK

Zapisując się w szeregi pomocników św. Mikołaja włączasz się w bazę osób, spośród których program wylosuje dla Ciebie jedną – właśnie tą, dla której będziesz musiał/musiała przygotować prezent – a Ciebie przydzieli innemu uczestnikowi zabawy. To co, chyba nie będziesz oponować? 🙂
Oprócz włączenia się w prezentową zabawę uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia na Wigilię Hufca. Dzięki tej informacji będziemy mogli przygotować całość w taki sposób, aby każdy czuł się komfortowo. O wiadomość prosimy do dnia 8 grudnia, mailowo: komendant@gdansk.zhp.pl lub telefonicznie: 513-926-837.