Członkini Komendy Hufca ds. Kształcenia

Członkini KH ds. kształcenia

phm. Aleksandra Maciejowska

1. Współpracuje ze Skarbnikiem Hufca w zakresie pozyskiwania środków na cele szkoleniowe.
  2. Kieruje działaniem hufcowego zespołu kadry kształcącej.
  3. Monitoruje stan wyszkolenia kadry.
  4. Inicjuje kształcenie instruktorów oraz kadry (np. przyboczni i drużynowi) hufca.
  5. Przedkłada do zatwierdzenia planów kształcenia i sprawozdań z ich realizacji.
  6. Stymuluje i nadzoruje środowiska w zakresie kształcenia przybocznych i zastępowych.
  7. Koordynuje pracę KSI w zakresie kształcenia opiekunów prób na stopnie instruktorskie.
  8. Wspiera działanie Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich w zakresie rozwoju kadry hufca.
  9. Współpracuje z Chorągwianą Szkołą Instruktorską MAK.
  10. Współpracuje z hufcowymi instruktorami ds. programu, ds. promocji wspierając ich w realizacji celów z zakresu programu hufca.
  11. Bierze systematyczny udział w spotkaniach komendy hufca.
  12. Zna i pracuje zgodnie z obowiązującymi w ZHP instrukcjami i regulaminami.
  13. Wypełnia obowiązki wynikające ze Statutu ZHP, regulaminów i zasad wewnętrznych ZHP.
  14. Wypełnia polecenia Komendanta Hufca.

Pozostali członkowie