Piosenka harcerska to potęga – Bazuna 2017

Druhny i druhowie z 77 Gdańskiej Drużyny Harcerskiej “Wataha” im. Aleksandra Kamińskiego i 304 Gdańskiej Artystycznej Drużyny Harcerek “Orion” im. Tadeusza Polaka, wystąpili na 45. Ogólnopolskim Turystycznym Przeglądzie Piosenki Studenckiej BAZUNA. W części przeglądu “Śpiewajmy razem – z harcerzami na szlaku piosenki” zaprezentowali jako pierwsi cztery piosenki: “Iskierka”, “Harcerska Dola” znana obecnie bardziej jako “Radosna”, “Mały Obóz” i “Zielony Płomień”.
Razem grali i śpiewali: Juliusz Chudzikiewicz, Dominika Małuszek, Justyna Wiedrycka, Andrzej Wojsław, Ola Maciejowska, Maria Małuszek, Zosia Załęska, Danusia Załęska, Olga Kowalska.
Był to ich pierwszy występ na Bazunie, ale z miejsca zdobyli serca widowni 🙂

Dziękujemy organizatorom Przeglądu za możliwość udziału naszych harcerzy w tym wydarzeniu. Już nie możemy się doczekać wspólnego śpiewogrania w przyszłym roku 🙂

Poniżej film z występu (dostępny także na naszej stronie FB).

Śpiewajmy razem – z harcerzami na szlaku piosenki. Bazuna 2017

[Film] Nagranie wideo z występu naszych harcerzy na Bazuna 2017 :)Autor filmu: Małuszek Piotr

Opublikowany przez Hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście im. Alfa Liczmańskiego na 3 lipca 2017