O.L.I.W.A. – gra dla HS

O.L.I.W.A.
Wydaje się Wam, że wiecie co to oznacza?
Jeżeli macie odwagę zmierzyć się z tajemnicą Bractwa musicie stawić się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie (kminek.ścisły.delfiny, 11.06.2017, 12:03), gotowi do drogi, rozwiązywania łamigłówek i poszukiwań, wyposażeni w coś do pisania, kompas i telefon z aplikacją What3Words, GPS i Internetem oraz odpowiedzią na pytanie “Co oznacza O.L.I.W.A.?”

Gra przeznaczona jest dla harcerzy starszych.
Patrole powinny liczyć od 3 do 5 członków.
Jeden opiekun może przyprowadzić ze sobą maksymalnie cztery patrole.
Patrole poruszają się podczas gry bez opiekuna.

Zgłoszenia do 08.06.2017:
KLIK!

Organizatorem jest Namiestnictwo H i HS Hufca ZHP Gdańsk-Sródmieście.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: harcerze@gdansk.zhp.net.pl albo przez fb 😉

Link do wydarzenia na facebooku: KLIK!