Bezdroża 2018

Już za zaraz będziemy wspólnie bawić się na Rajdzie Bezdroża, dlatego przekazujemy Wam wszystkie niezbędne informacje, które umożliwią Wam wzięcie udziału we wspomnianej imprezie.

Kiedy:

16 – 18 marca 2018r.

Gdzie: ZKPiG Kolbudy, ul. Wybickiego 33

Koszt: 40zł

wyjazd: okolice Domu Harcerza, około godz. 17:00 (dokładna godzina zostanie podana po przyjęciu zgłoszenia patrolu)

powrót: Rajd kończy się apelem na Zaspie, na Cmentarzu Ofiar Hitleryzmu (początek o godz. 13:00)

Transport: autokary na trasie Gdańsk Główny – Kolbudy – Gdańsk Zaspa

Wszystkie podstawowe informacje znajdziecie na załączonej infografice, natomiast szczegóły – w Regulaminie. Pragniemy zaznaczyć, że członkowie jednostek, którzy nie posiadają opłaconych składek członkowskich ZHP oraz aktywnych numerów ewidencyjnych, a także instruktorzy nie spełniający powyższych warunków

nie będą mieli możliwości wzięcia udziału w Rajdzie.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod linkiem:

Rajd Bezdroża 2018
rajdbezdroza2018.zgloszenia24.pl
/
Termin zgłoszeń oraz wpłat został przedłużony do 7 marca 2018r. i upływa z nadejściem północy.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować do:

– Komendantki trasy zuchowej, pwd. Julii Stencel: julia.stencel@zhp.net.pl

– Komendantki trasy H/HS, pwd. Angeliki Kalbarczyk: angelika.kalbarczyk@zhp.net.pl

Do zobaczenia na trasie!

Angelika i Julia